Strojní vybavení

3D tisk

3D tiskárna

Nabízíme 3D tisk. Více informací na emailu info@zdrahalcompany.cz

CNC obrábění

MAS 750 speed

Řada strojů MCV je postavena na nosném rámu ve tvaru C. Uspořádání a tvar odlitků nosného rámu strojů je optimalizován s ohledem na vysokou tuhost a stabilitu. Aplikace lineárního vedení ve všech lineárních osách garantuje požadovanou přesnost a dynamiku při obrábění. X / Y / Z - 750 / 500 / 500mm. Maximální plocha stolu 1000x640mm.

EDM obrábění

Elektroerozivní hloubička NC - EDM

Hloubení se prodádí pod hladinou. Velikost stolu 600x300.

Drátová řezačka Mitsubishi FX20K

Používá se pro řezání přesných rozměrů či součástí nebo problémových tvarů, převážně tam, kde ostatní metody nestačí. Elektroerozivní drátové řezání obrábí jakýkoliv vodivý materiál a využívá se především při kusové nebo v omezené míře při malosériové výrobě. Maximální plocha stolu 780 x 630 mm. Max. hmotnost obrobku: 800 kg. Maximalní velikost obrobku: 1050 x 800 x 295 mm.

Laserové přístroje

Gravírovací laser HXM 20

Nejmodernější gravírky jsou laserové. Dělí se na několik druhů dle použitého laseru. Asi nejpoužívanější je druh laseru CO2, který umí gravírovat organické materiály jako dřevo, plast, sklo a kůže. Laser vyniká trvalostí výsledku, přesností, rychlostí a flexibilitou. Neexistují skoro žádná omezení v gravírované grafice. Výsledkem použití laserové technologie je přesný a trvalý popis.

Navařovací laser ACP C150M

Navařování se provádí za účelem zvýšení funkčních požadavků povrchu především strojních zařízení a součástí, např. pro zvýšení odolnosti proti mechanickému opotřebení (abraze, eroze, adheze, kavitace, únavové opotřebení), zvýšení korozivzdornosti nebo jako renovace a opravy opotřebovaných součástí.

Tušírování

Tušírovací lis Millutensil BV26C do 4000kg

Pro montáž, úpravu, kontrolu a opravu forem (pro termoplasty, lití pod tlakem, termoset, pryž a řezání) s možností nízkotlakého vstřikování do forem. Hydraulika řízená elektronickými proporcionálními servoventily. Paralelismus řízený optickými pravítky Heidenhain. Siemens PLC řízený rozhraním dotykového panelu.

Měřící přístroje

Výškoměr TESA-HITE 700

Výškoměr TESA-HITE 700 je vybaven optoelektronickým inkrementálním měřítkem umožňující měření s maximální chybou 2,5+4L µm (kde L jsou m). Výškoměr umožnuje rychlé manuální měření pomocí ovládacího kolečka s možností jemného stavění a aretace.

Konvenční stroje

Bruska na kulato TOS BHU 25

Bruska je obráběcí stroj určený k broušení kovu nebo jiných materiálů.

Bruska na plocho TOS BPH 20

Bruska je obráběcí stroj určený k broušení kovu nebo jiných materiálů.

Soustruh SV18RA

Soustruhy pro obrábění kovů patří mezi základní a nejužívanější kovoobráběcí stroje, vedle dalších obráběcích strojů používaných v průmyslu